بهترین روش سقط جنین

بهترین روش سقط جنین

بهترین روش سقط جنین

بهترین روش سقط جنین قرص سقط جنین را می توانید از پزشک، پرستار، کلینیک بهداشت یا مرکز بهداشت برنامه ریزی شده والدین دریافت کنید. ممکن است بتوانید قرص سقط جنین را به صورت رایگان یا کم هزینه دریافت کنید.

روش های سقط جنین

قرص سقط جنین را می توانید در بسیاری از مراکز بهداشتی برنامه ریزی شده والدین دریافت کنید. پزشکان و پرستاران دلسوز ما متخصص در زمینه سقط جنین ایمن و حمایت از قضاوت در تمام مراحل هستند. حتی اگر والدین برنامه ریزی شده محلی شما قرص سقط جنین را ارائه ندهند ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محل دریافت آن در منطقه خود تماس بگیرید.

وقتی به دنبال مکانی برای سقط جنین هستید ، از “مراکز بارداری بحران” بر حذر باشید. به نظر می رسد این کلینیک های جعلی مانند مراکز پزشکی هستند که سقط جنین یا سایر گزینه های بارداری را ارائه می دهند ، اما در واقع توسط افرادی انجام می شود که می خواهند مردم را از ترس سقط جنین ترساند یا شرم آور کند.

بسته به جایی که شما زندگی می کنید ، ممکن است محدودیت سنی یا دوره انتظار برای سقط جنین وجود داشته باشد. در صورت تماس با پزشک یا مرکز بهداشت می توانید در مورد این موارد سؤال کنید.

بهترین روش سقط

برنامه ریزی شده مراکز بهداشتی والدین از چندین روش سقط جنین (AKAقرص سقط جنین) را ارائه می دهد. یک روش از طریق تله مدیسین (که به آن از راه دور نیز گفته می شود) است ، در جایی که بیمار در یک مرکز درمانی با یک پرستار یا پزشک در یک مرکز بهداشت دیگر از طریق یک ارتباط تصویری خصوصی و مطمئن بازدید می کند. برای اطلاعات بیشتر این فیلم را ببینید.

سقط با ابزار

قرص سقط جنین می تواند تا حدود 1000 دلار هزینه داشته باشد ، اما اغلب کمتر است. هزینه سقط جنین در دارو متفاوت است و بستگی به این دارد که شما آن را دریافت کنید یا اینکه آیا بیمه درمانی دارید که بخشی از یا تمام هزینه های آن را پوشش می دهد یا خیر.

بهترین روش سقط جنین
بهترین روش سقط جنین

ممکن است سقط شما با بیمه درمانی رایگان یا کم هزینه باشد ، اما برخی از برنامه های بیمه سقط جنین را پوشش نمی دهند. برای اطلاع از خط مشی های آنها می توانید مستقیماً با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید.

برخی از برنامه های بیمه درمانی دولت در ایالات خاص (مانند Medicaid) سقط جنین را پوشش می دهند ، اما برخی دیگر این کار را نمی کنند. و برخی از برنامه ها فقط در موارد خاص سقط جنین را پوشش می دهند. مرکز بهداشت برنامه ریزی شده والدین شما می تواند اطلاعات بیشتری در مورد پوشش در ایالت شما یا سایر وجوهی که می تواند به شما در پرداخت سقط جنین کمک کند ، به شما بدهد. متخصصان برنامه ریزی شده در زمینه والدین تلاش می کنند تا خدمات مورد نیاز خود را ارائه دهند ، خواه بیمه داشته باشید و نه به شما خدمات ارائه دهند. بسیاری از آنها بسته به درآمد شما برای خدمات کمتر هزینه می کنند. اگر نگران هزینه هستید ، با مرکز بهداشت محلی برنامه ریزی شده والدین خود تماس بگیرید تا ببینید که آیا آنها می توانند از شما مراقبت های درمانی را دریافت کنند که آیا توانایی پرداخت آن را دارید یا خیر.بهترین روش سقط جنین

سقط بدون خون ریزی

برنامه ریزی شده والدین با مطالعه پروژه های بهداشت Gynuity، یک سازمان تحقیقاتی ، برای بررسی تأثیر TelAborce همکاری کرده است. TelAborceشامل تمام مراحل و مراحل یکسان به عنوان یک سقط در داروی شخصی است ، اما لازم نیست برای سقط جنین خود به یک مرکز درمانی سفر کنید. در عوض ، یک ارائه دهنده سقط جنین ارزیابی ویدیویی را از طریق اتصال ویدیویی خصوصی و ایمن انجام می دهد. تمام آزمایش های لازم در مراکز پزشکی نزدیک خانه شما انجام می شود. قرص های سقط جنین از طریق نامه برای شما ارسال می شوند.

شما اگر در یکی از ایالت های پروژه Gynuity(دی سی ، کلرادو ، جورجیا ، هاوایی ، آیووا ، ایلینویز ، اورگان ، ماین ، نیومکزیکو ، نیویورک ، مریلند ، مینه سوتا ، مونتانا و واشنگتن) زندگی می کنید ، واجد شرایط مطالعه تحقیقات TelAbort می شوید. باردار هستند و خواهان سقط جنین هستند

سقط جنین با قرص

شما باید بتوانید تمام آزمایش های لازم قبل از سقط جنین را انجام دهید ، داروها را دریافت کنید و اولین قرص سقط جنین را قبل از 70 روز (10 هفته) در دوران بارداری خود مصرف کنید. برای داشتن ارزیابی ویدیویی ، به دستگاهی با اتصال اینترنت و وب کم و میکروفون دسترسی دارید.بهترین روش سقط جنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *