روش سقط جنین رایگان

روش سقط جنین رایگان

روش سقط جنین رایگان در طول مشاوره ویدئویی خود ، از طریق تلفن یا پیوند ویدیویی به یکی از مشاوران با تجربه ما متصل خواهید شد. مشاوران ما همیشه نسبت به درخواستهای شما بی طرف و همدل هستند و هر زمان ممکن از تصمیم شما حمایت می کنند.

مشاور شما در مورد دلایل درخواست شما با شما بحث خواهد کرد ، ارزیابی از مدت زمان بارداری شما خواهد کرد و در مورد سلامتی شما سؤال خواهد کرد. آنها سپس به شما توصیه می كنند كه اگر كاهش اضطراب پزشکی از طریق پست بهترین گزینه برای شما است یا خیر.

سقط جنین رایگان

در شرایط خاص ، به عنوان مثال در مورد تاریخ قاعدگی ، مدت زمان بارداری یا منظم بودن دوره زمانی تردید وجود دارد ، ممکن است شما بخواهید در یک کلینیک اسکن سونوگرافی در کلینیک شرکت کنید و یا اگر در یک مسافت مناسب مسافرتی زندگی نمی کنید ، به این مرکز مراجعه کنید. مرکز Gynae.

هنگامی که درمان شما تصویب شد و مشاور شما از ادامه کار شما خوشحال شد ، آنها به طور واضح گام به گام نحوه مصرف داروها ، به شما توضیح خواهند داد که چقدر زود فرایند سقط جنین صورت خواهد گرفت و همه چیزهایی که باید در مورد مراقبت های بعدی بدانید. آنها همچنین در مورد عوارض جانبی رایانه قرص ها و عوارض احتمالی با شما صحبت خواهند کرد. مشاور شما شماره تلفن همراه خود را در صورت بروز موارد اضطراری یا مراقبت های بعدی به شما ارائه می دهد. شما همچنین از طریق شماره تلفن کلینیک و از طریق ایمیل 24/7 از تیم مرکز Gynaeپشتیبانی خواهید کرد.

مشاوره ویدیویی شما با ایمیلی همراه با جزئیات مکالمه شامل داروها و اطلاعات کامل در مورد خطرات و عوارض جانبی مرتبط با خاتمه دنبال خواهد شد.

نحوه قرار دادن قرص در مهبل
قبل از وارد کردن Misoprostolدر مهبل ، به توالت بروید و روده و مثانه خود را خالی کنید. قرص ها را از بسته باز کنید و آنها را از یک دست آماده کنید. روی تخت دراز بکشید و هر قرص را جداگانه در مهبل قرار دهید تا جایی که انگشت شما می تواند برود و با تمام قرص ها تکرار کند. به مدت 15 دقیقه دراز بکشید و طبق معمول می توانید حرکت کنید.

خرید قرص سقط جنین

روش سقط جنین رایگان
روش سقط جنین رایگان

چگونه مسکن ها را مصرف کنیم
دیکلوفناک 50 میلی گرم: به محض شروع گرفتگی ، 2 قرص مصرف کنید که در صورت لزوم ممکن است 8 ساعت تکرار شود. دستورالعمل های موجود در بسته را دنبال کنید.

کوکدامول 30 / 500mg: 1-2 قرص مصرف کنید. این می تواند حداکثر در هر 6 ساعت تکرار شود.

هشدار: هنگام استفاده از Codeine ماشین آلات را رانندگی نکنید و کار نکنید.

لطفا توجه داشته باشید که بطری های آب گرم ممکن است به کاهش درد کمک کند.

پس از قرار دادن قرص ها چه انتظاری را باید انتظار داشت
برای هرگونه درد یا خونریزی بعد از مصرف اولین قرص غیر معمول است اما گاهی اوقات می تواند اتفاق بیفتد ، بنابراین توصیه می کنیم حتماً یک حوله بهداشتی را بپوشید.

هنگامی که قرص Misoprostol را مصرف کرده یا درج کرده اید ، در اکثر موارد دچار گرفتگی و درد مانند دوره می شوید که می تواند شدید باشد (بسیار بندرت این می تواند مانند درد زایمان باشد). این روند ممکن است 6-8 ساعت طول بکشد ، در این مدت شما با لخته شدن خونریزی خواهید داشت و بعضی اوقات بسته به مرحله بارداری ممکن است جنین کوچک مشاهده شود.

گرفتگی و خونریزی بسته به مدت زمان بارداریممکن است به مدت 1-2 هفته ادامه یابد.

موفقیت و عدم موفقیت سقط جنین پزشکی
میزان نارسایی سقط جنین پزشکی کمتر از 1: 100 است اما بررسی این که هنوز باردار نیستید پس از سقط جنین بسیار مهم است.

خرید قرص سقط جنین مشهد

چگونه بررسی کنم که من دیگر باردار نیستم
از آزمایش بارداری ارائه شده استفاده کنید. این شامل 2 ویندوز است: پنجره بالا که در آن با شماره 5 (سطح هورمون) نشان داده شده است ، یک آزمایش بسیار حساس است و انتظار می رود مثلاً مثبت باشد ، یعنی نشان دادن 2 خط (I I) حتی اگر درمان موفقیت آمیز باشد. پنجره پایینی که توسط 1000 (سطح هورمون) نشان داده شده است ، همیشه باید در صورت موفقیت آمیز بودن یک خط (I) منفی باشد. اگر شک دارید ، لطفاً با یک پرستار با شماره 020 7580 8090 تماس بگیرید.
ما می توانیم یک اسکن سونوگرافیترتیب دهیم که می تواند 2 هفته بعد با هزینه اضافی انجام شود.
اگر … با درمانگاه تماس بگیرید
شما بعد از قرص دوم خونریزی حداقل یا حداقل خونریزی نداشته اید.
اگر آزمایش بارداری بعد از 2 هفته ضعف یا مثبت باشد.
اگر بعد از 4 هفته دوره ای نداشته باشید.
در صورت ادامه خونریزی بعد از 4 هفته.
اگر هنوز هم بعد از 1-2 هفته احساس حاملگی دارید.
عوارض جانبی رایج در قرص ها
تهوع ، استفراغ ، اسهال ، تب و لرز از عوارض شایع آن هستند. اگر این اتفاق می افتد ، فقط مشاهده کنید ، زیرا معمولاً بعد از 24 ساعت بهبود می یابند.

خرید قرص سقط جنین مشهد
خرید قرص سقط جنین مشهد

عوارض جانبی غیر معمول
در 7٪ از زنان بافت جفت ممکن است در رحم باقی بماند و منجر به خونریزی مداوم و گاه سنگین شود. این ممکن است تخلیه جراحی را انجام دهد ، که ممکن است با هزینه اضافی انجام شود.

عفونت بسیار نادر است اما اگر بیش از 38 ساعت دچار تب شدید یا اگر 2-3 روز پس از سقط جنین ایجاد شود ، با کلینیک تماس بگیرید.

عوارض جدی
حاملگی خارج رحمی: مانند تمام بارداری ها ، شما باید از خطر حاملگی خارج رحمی (حدود 1٪) نیز آگاه باشید ، مگر اینکه سونوگرافی داشته باشید تا تأیید کنید که بارداری در داخل رحم بوده است. حاملگی خارج رحمی ممکن است منجر به خونریزی در داخل شکم شود که می تواند جدی و گاه کشنده باشد مگر اینکه به موقع درمان شود. حاملگی خارج رحمی پارگی ممکن است با ضربان درد در قسمت تحتانی شکم همراه با نفخ ، ناراحتی در قسمت بالای شکم ، درد شانه ، سرگیجه و غشاهای قسمت بروز یابد. در صورت بروز این وضعیت باید با 999 تماس بگیرید یا در صورت اجازه شرایط به طور مستقیم به بیمارستان بروید.

خونریزی شدید: به خصوص اگر بارداری بیش از 6 هفته باشد ، اگر در <6 ساعت 9 پد بهداشتی را خیس کنید ، (1.5 لیتر) ، باید در مورد آمبولانسبه خصوص اگر احساس سرگیجه دارید یا دچار ضعف هستید ، توجه کنید.

به نظر نمی رسد که خاتمه بارداری در باروری آینده تأثیر بگذارد ، اما با افزایش خطر زایمان های زودرس همراه است ، بیشتر با افزایش تعداد خاتمه همراه است.

پیشگیری از بارداری
قرصهای ضدبارداری را می توان بلافاصله پس از سقط جنین شروع کرد و ما خوشحال می شویم که نسخه های تا یک سال و بدون هزینه اضافی را برای شما تهیه کنیم.

خرید قرص سقط جنین مشهد

در صورت تمایل به استفاده از وسایل جلوگیری از بارداری ، این می تواند در کلینیک ما در اولین دوره شما جای بگیرد (هزینه های ما را در وب سایت مشاهده کنید) یا در عوض ، می توانید به پزشک عمومی خود مراجعه کنید.

سفر بعد از سقط جنین پزشکی
روند سقط جنین از فردی به فرد دیگر متغیر است. ما توصیه می کنیم به مدت 2 هفته بعد از سقط جنین سفر نکنید. اگر مجبور به مسافرت هستید ، پیشنهاد می کنیم برای انجام اسکن سونوگرافی در کلینیکشرکت کنید تا مطمئن شوید که هیچ بافت جفتی وجود ندارد که ممکن است بخشی از خونریزی شدید را در طول سفر شما آغاز کند. اگر می دانید که باید سفر کنید ، تخلیه دستی برای شما امن تر خواهد بود ، پس از آن می توانید 24 ساعت بعد سفر کنید.