سایتوتک آمریکایی | کلینیک سقط جنین

سایتوتک آمریکایی

سایتوتک آمریکایی

سایتوتک آمریکایی کلینیکسقط جنین باقی مانده در میسوری مجوز پس از نبرد طولانی دادگاه تجدید می کند

ST لوئیس ، MO – وزارت بهداشت و خدمات ارشد میسوری روز پنجشنبه مجدداً برای کلینیک سقط جنین باقی مانده در ایالت مجدداً مجدداً با استفاده از یک نبرد قانونی یک ساله ، که بر گزینه های باریک در دسترس زنان که در برخی ایالت ها به دنبال سقط جنین بودند ، تأکید کرد.سایتوتک آمریکایی

این کلینیک ماه ها درگیر مشکلات قانونی بود زیرا دولت در ژوئن گذشته از تصمیم خود برای عدم استفاده مجدد از مجوز کلینیک دفاع کرد. در اواخر ماه مه ، یک مدیر ایالتی تصمیم گرفت که وزارت بهداشت اشتباه در عدم استفاده مجدد از مجوز را اشتباه دانسته است.

سایتوتک آمریکا

راندال ویلیامز ، مدیر بخش بهداشت میسوری ، دفتر خدمات بهداشت باروری سنت لوییس (PPSLR) برنامه ریزی شده والدین را متهم کرد که خدمات پزشکی ناکافی را در پی داشته است که منجر به دو “سقط جنین ناکام” شد ، هر چند که منجر به عارضه گزارش نشده است.

قرص سقط جنین

کمیسر دادرسی شنوایی اداری میسوری ، سیریاواسا رائو دندامودی با استدلال برنامه ریزی شده پدر و مادر موافقت کرد که ایالت هزاران پرونده دشوار را از هزاران مورد سقط جنین موفقیت آمیز “برداشت کرد”.

دندامودی نوشت: “در بیش از 4،000 سقط جنین که از سال 2018 ارائه شده است ، وزارت امور خارجه فقط دو دلیل برای رد مجوز خود را شناسایی کرده است.”

کمیسیون دادرسی اداری پس از بررسی پرونده ها گفت که نمی تواند شواهدی از سهل انگاری در عمل بیابد.

خرید قرص سقط جنین

این تصمیم به درمانگاه اجازه داد تا 21 مه باز بماند. تجدید پنجشنبه پس از بازرسی دیگری از بخش بهداشت کلینیک ، واقع در سنت لوئیس اتفاق افتاد.

ماجوری Danenfelser، رئیس مبارزه با سقط جنین SusanB. آنتونی لیست ، تصمیم در ماه مه را رد کرد ، با بیان این که کلینیک سنت لوئیس تهدیدی برای زنان و کودکان است.

وی گفت: “فرزندان متولد نشده و مادران آنها با خطر جدی روبرو هستند – بخصوص در هنگام بیماری همه گیر” تا زمانی که اجازه پدر و مادر برنامه ریزی شده در سنت لوئیس مجاز به باز بودن است. ” “سابقه کار این مرکز خاص الگوی وحشتناک سقط جنین و سایر نقض ها را نشان می دهد که ثابت می کند آنها نتوانسته اند خود را پلیس راهنمایی کنند.”

 

سقط جنین در اصفهان

طرفداران مبارزه با سقط جنین مانند Danenfelserکلینیک را به عنوان یکی از بدترین افراد در کشور رد کرده اند. Checkmyclinic.org ، یک گروه ضد سقط جنین که پیگیری تخلفات بهداشتی در کلینیک ها است ، ادعا کرده است که این کلینیک شاهد “لیست لباس های شسته شده” از تخلفات است.

انتظار می رود دیوان عالی کشور تصمیمی را در مورد قانون اساسی قانون لوئیزیانا که برخی از جنبه های کلینیک های سقط جنین را تنظیم می کند ، منتشر کند – به عنوان مثال ، لازم است که پزشکان در بیمارستان های محلی امتیازاتی را بپذیرند. طرفداران انتخاب طرفدار نگران هستند که تصمیم گیری می تواند وضعیت میسوری را معمول تر کند ، زیرا می تواند به ایالت ها اجازه دهد که به طور موقت بسته شدن کلینیک ها در سراسر کشور را مجبور کنند.

کیتلین مک فال و فاضل خبرنامه فاکس نیوز در این گزارش نقش داشتند.

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *