سقط جنین با قرص و استفاده از میسوپروستول

سقط جنین با قرصی

فروش داروی سقط جنین

سقط جنین با قرص میسوپروستول: راهنمایی برای تمام افراد باردار که به دنبال خودآزمایی سقط خود هستند

خرید قرص سایتوتک

در سطح جهان ، میلیون ها نفر از افراد باردار با اطمینان از بارداری خود با استفاده از میزوپروستول پایان داده اند.

خرید قرص سقط جنین
خرید قرص سقط جنین

که اغلب در داروخانه ها فروخته می شود ، میزوپروستول ارزان قیمت ، نگهداری و کنترل آن آسان است و روشی بی خطر برای افرادی است که به دنبال پایان بارداری خود هستند. این دارو نرم گردن رحم را نرم و رقیق می کند ، باعث انقباضات رحمی می شود و بافت حاملگی را بیرون می کشد. استفاده چند بعدی Misoprostol در دارو باعث می شود که در مقایسه با سایر قرص های سقط جنین ، مانند مییفپریستون ، این دارو در دسترس باشد. Misoprostol 85٪ در القاء سقط جنین در سه ماهه اول ، هنگامی که به عنوان توصیه می شود ، موفق است.

سقط جنین

قیمت آمپول پروستاگلاندین

راهنمای مبتنی بر شواهد توسط IWHC تهیه و توسط آخرین راهنمایی های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و فدراسیون بین المللی متخصصان زنان و زایمان (FIGO) به اطلاع شما رسیده است. این توضیح می دهد که چگونه افراد باردار می توانند بارداری را با میزوپروستول به پایان برسانند ، زیرا همه حق مراقبت از سقط جنین را دارند.

از کجا می توان Misoprostolرا خریداری کرد:
Aid Access برای مدیریت سقط جنین مشاوره می کند و میزوپروستول را به ساکنان ایالات متحده تجویز می کند. (انگلیسی و اسپانیایی)

سیتوتوت مکزیک اطلاعات کاملی در مورد مییفپریستون و میوزوپروستول دارد و به طور محرمانه قرص های سقط جنین را برای ساکنان مکزیک می فرستد. هزینه قرص ها بسته به دوز از 40 دلار تا 75 دلار متغیر است. قیمت ها در pesos در وب سایت ذکر شده است. (اسپانیایی)

TelAborceقرص های سقط جنین را به عنوان بخشی از تحقیقات مستقر در ایالات متحده برای تحویل موثر سقط جنین از راه دور می فرستد. قیمت این سرویس ممکن است از ایالت به ایالت و شخص به شخص دیگر متفاوت باشد. خدمات در حال حاضر برای ساکنان واجد شرایط کلرادو ، جورجیا ، هاوایی ، نیومکزیکو ، نیویورک ، ماین ، اورگان و ایالت واشنگتن در دسترس است.

سقط جنین

فروش اینترنتی قرص سایتوتک

زنان کمک به زنان گزینه های مختلف پیشگیری از بارداری و مییفپریستون و میزوپروستول را برای افرادی که در کشورهایی با محدودیت یا عدم دسترسی به سقط جنین قانونی زندگی می کنند فراهم می کند. ایالات متحده در لیست کشورهای پشتیبانی نشده قرار دارد ، اما ساکنان سایر کشورها می توانند یک مشاوره محرمانه را به صورت آنلاین انجام دهند تا ارزیابی کنند آیا واجد شرایط دریافت قرص های سقط جنین پزشکی برای اهداء هستند. (انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و دیگران)

زنان در وب mifepristoneو misoprostolرا برای افرادی که در کشورهایی با محدودیت یا عدم دسترسی به سقط جنین قانونی زندگی می کنند فراهم می کند. ساکنان ایالات متحده نمی توانند از این منبع استفاده کنند ، اما زنان در وب رژیم قرص را به ساکنان 90+ کشور در سراسر قاره آمریکا ، آفریقا ، اروپا و آسیا برای یك هزینه اهدا در مقیاس کشویی ارائه می دهند که ممکن است در برخی شرایط از آن چشم پوشی شود. (انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، چینی ، روسی و دیگران)

اطلاعات بیشتر:
نحوه استفاده از قرص سقط جنین اطلاعات کاملی درباره آنچه پیش بینی می کنید قبل ، حین و بعد از مصرف مییفپریستون و میزوپروستول برای القاء سقط جنین ارائه می دهد. علاوه بر سؤالات متداول ، این وب سایت همچنین قوانین و منابع سقط جنین را توسط کشور پوشش می دهد. (این اطلاعات به 24 زبان موجود است!)

 سقط جنین

خرید داروی سقط جنین

Safe2Choose یک منبع عالی در مورد نحوه خرید مییفپریستون و میزوپروستول به صورت محلی دارد. این وب سایت خدمات پزشکی از راه دور ارائه نمی دهد ، اما کارکنان چند زبانه برای پاسخگویی به سؤالات مربوط به قرص های سقط جنین بصورت محرمانه به صورت آنلاین در دسترس هستند.

برنامه C کیفیت تعدادی از سایتهایی که میزوپروستول ارائه می دهند را بررسی و رتبه بندی کرده است. کارت گزارش آنها را می توان در اینجا یافت.

خط مشی حقوقی Reproتوسط اگر / چه زمان / چگونه: قانونگذاری برای عدالت بازتولید یک راهنمای رایگان و محرمانه است که اطلاعاتی را در مورد حقوق قانونی خود در مورد سقط خودمدیریتی به مردم ایالات متحده ارائه می دهد.

خرید داروی سقط جنین
خرید داروی سقط جنین

زنان روی موجها ، اطلاعات و دستورالعملهایی در مورد سقط خود مدیریتی را برای رژیم ترکیبی mifepristone / misoprostol و misoprostol به تنهایی ارائه می دهند. (عربی ، هلندی ، انگلیسی ، فرانسوی ، لهستانی ، پرتغالی ، اسپانیایی و سواحیلی). Women on Waves همچنین میزبان این صفحه است که درمورد سایت های کلاهبرداری که ادعا می کنند میزوپروستول دارند ، هشدار می دهد