سقط جنین در حین کرونا ویروس

سقط جنین در حین کورو ویروس

سقط جنین در حین کورو ویروس

سقط جنین کرونا ویروس  ویچیتا ، كانال – بلافاصله پس از آنكه به دلیل شیوع كروناویروس از كار پزشکی خود مرخص شد ، یك مادر تنها و دو نفر در شمال تگزاس فهمید كه وی باردار است.
روز بعد ، وقتی او برای ملاقات در یک کلینیک سقط جنین محلی تماس گرفت ، کارکنان به او گفتند که این کار بسته شده است – و هیچ کلینیک دیگری در ایالت نمی تواند سقط جنین را برای او فراهم کند.

سقط جنین در حین کورو ویروس
سقط جنین در حین کورو ویروس

زن گفت: “آنها به من گفتند كه فرماندار این كار را متوقف كرده است.” این زن كه خواست نام او را ، كریس شناسایی كند ، پس از طی كردن 350 مایل شمال به كلینیك در ویچیتا ، كان ، این هفته ، گریه كرد و لرزید. با اضطراب

وی گفت: “من فقط احساس می کنم که ایالت تگزاس یک حق اساسی از معدن برداشته است.”
بیش از نیمی از ایالت ها سعی کرده اند سقط جنین را در هنگام شیوع کروناویروس به عنوان یک روش انتخابی ممنوع کنند. ارائه دهندگان سقط جنین در تگزاس شکایت کردند که ممنوعیت تحریم ها را صادر کنند ، به دادگاه عالی ایالات متحده رسیدگی کردند ، اما این هفته پس از دادگاه دادگاه اجازه برخی از سقط جنین را پس گرفتند. ارائه دهندگان در آرکانزاس و تنسی نیز شکایت کردند که این هفته ممنوعیت ها را متوقف کنند ، که می تواند در دادگاه عالی پایان یابد. در همین حال ، زنانی که قرار ملاقات آنها لغو شده است ، سعی کرده اند خودآزار شوند و یا صدها مایل را به سمت مراکز خارج از کشور ، مسافرتهای گران و پرخطر سوق دهند.

سقط جنین

گرگ ابوت ، فرماندار تگزاس و سایر مقامات ایالتی تأکید می کنند که سقط جنین – حتی سقط جنینی که شامل قرص های ترخیص کارکنان درمانگاه است – روش های انتخابی هستند که به دستکش و سایر تجهیزات پزشکی محافظتی که در سایر نقاط مورد نیاز در همه گیری ها نیاز دارند ، انجام می شود.

تگزاس آتی ، “همان سقط جنین به عنوان” انتخاب “مورد اعتراض قرار گرفته است. ژنرال کن پاکسون هفته گذشته در بیانیه ای اظهار داشت که در آن عهد کرده است “اطمینان حاصل کند که متخصصین زحمتکش پزشکی وسایل و تجهیزات محافظ شخصی مورد نیاز خود را برای موفقیت در مقابله با این بحران بهداشتی دریافت می کنند.”
این ممنوعیت ها فقط به چالش هایی که کلینیک های سقط جنین در طول همه گیری روبرو شده اند ، افزود. سقط جنین کرونا ویروس

جولی بورخارت ، بنیانگذار و مدیرعامل زنان غیرانتفاعی Trust Women که کلینیک ویچیتا و دیگری در اوکلاهما را اداره می کند ، گفت: “ما کارمندان کافی نداریم ، پزشک کافی نداریم ، روز کافی در هفته نداریم.” “این فرمانداران ضد انتخاب ، بحران سلامتی را در بحران سلامت ایجاد کرده اند.”

آنها و سایر کلینیک های سقط جنین به پزشکان خارج از کشور متکی هستند که پروازهای آنها پس از شیوع محدود یا لغو شده است. برخی از کلینیک ها ساعت خود را محدود کرده اند ، ارائه سقط جراحی یا بسته شدن آنها را متوقف کرده اند. دیگران مانند Trust Women پزشکان را داوطلب یافتند. کارکنان باید از علائم COVID-19 ماسک های اضافه شده و بیماران بالقوه برای غربالگری استفاده کنند. سه برابر بیشتر بیماران در این هفته برای ویزیت در ویچیتا حضور داشتند ، تا 45 روز در روز ، کمترین میزان کارکنان کلینیک بدون نشان دادن را به خاطر می آورند. در اتاق انتظار بیماران باید از نظر اجتماعی فاصله بگیرند. برخی از مسافرت ها تا اوستین و هیوستون – حدود 600 مایل – طی شده بودند. یک زن بی خانمان بود و دیگری با فقط 20 دلار وارد کشور شد. بودجه سقط جنین غیرانتفاعی به آنها کمک کرد تا هزینه این روش را بپردازند و در هفته های اخیر گسترش یافته اند. سقط جنین کرونا ویروس

کرونا ویروس

بعضی از کلینیک ها زنان را از همراهی خود منصرف می کنند زیرا دیگر نمی توانند به دلیل COVID-19 وارد کلینیک شوند و مجبورند در اتومبیل خود در جایی که معترضین اغلب در انتظار ماندن هستند منتظر بمانند. کلینیک حصار ویچیتا بعد از اینکه مدیر آن ، دکتر جورج تیلر ، توسط یک افراطی ضد انحصاری به ضرب گلوله کشته شد ، چندین سال جمعیت را جلب کرد و حتی بسته شد. معترضین روزانه ظاهر می شوند و در دفتر دیگری دفتر دارند. هفته گذشته ، گروهی با بورسگاه ها به دلیل نقض دستور والی ممنوعیت تجمع های بزرگ توسط پلیس پراکنده شدند. این هفته آنها بازگشتند ، همانطور که یک کشیش در حال خواندن تسبیح و مردی با علامت گفت: “کودکان در اینجا به قتل می رسند.”

پس از ابوت دستور تگزاس در 22 مارس ، ارائه دهندگان محلی برای سقط جنین شکایت فدرال را مطرح کردند که ادعا می کند: “همه گیری و عواقب ناشی از آن ، نیاز بیماران به سقط جنین را کاهش نمی دهد. در هر صورت ، آنها دسترسی سریع به سقط جنین را بسیار فوری تر می کنند. ”

ایمی هاگستروم میلر ، رئیس Whole Woman’s Health ، یک ارائه دهنده سقط جنین در تگزاس گفت: “این فقط نشان می دهد که وقتی سلامتی تولید مثل می شود ، ما در دو آمریکای مختلف زندگی می کنیم.” سقط جنین کرونا ویروس

Whole Woman’s Health در سال 2013 از تگزاس شکایت کرد تا قانونی را که بیش از نیمی از کلینیک های سقط جنین در ایالات متحده را بسته است ، قبل از لغو دادگاه عالی ایالات متحده ، مسدود کند. هاگستروم میلر گفت ، آخرین ممنوعیت ، کلینیک های خود را مجبور کرده است که صدها قرار ملاقات را لغو کنند و بیماران را تا آنجا که ساحل شرقی ، بعضی از آنها با هواپیما هستند ، بفرستند و آن را “بزرگترین بلاتکلیفی که در زندگی ما احساس کرده اند” بنامند.

 

وی گفت: “این افراد را تحت پوشش محافظت از سلامتی خود در معرض COVID قرار می دهد.” “مردم ناامید هستند.”

کرونا ویروس

رئیس جمهور و مدیرعامل ویکی کووارت گفت: والدین برنامه ریزی شده کوه های راکی ​​به دلیل ممنوعیت ایالتی ، در اواخر ماه مارس ، دو برابر بیماران از تگزاس را دیدند. در حالی که آنها از راه دور پزشکی را برای ارائه سقط جنین از طریق پست افزایش داده اند ، اما در تگزاس نمی توانند این کار را انجام دهند.

کاوارت گفت: “COVID-19 توسط افرادی که می خواهند سقط جنین ممنوع باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *